ByteDex Ödül Kampanyası

ByteDex Ödül Kampanyaları

1- AirDrop Ödülleri

AirDrop kapsamındaki ödüller ve ödül kapsamı AirDrop Başlangıcında ayrıca açıklanacaktır. AirDrop 1 Haziran 2021 tarihine kadar sürecek ve ilk 100.000 kişi ile sınırlı olacaktır.

2- Sosyal Medya İçerik Üretme Yarışması

ByteDex topluluğuna katılan, katılımcılarımızın sosyal medya üzerinde yapacakları paylaşımları ödüllendirilecektir. Bu Kapsamda;

1- En fazla özgün sosyal medya paylaşımı yapana 1 kişiye 1000 $ değerinde BYTEDEX Token (Geçerli Mecralar; Twitter, Instagram, Facebook, Telegram, Medium, Reddit, Discord, TikTok)

2-ByteDex yönetimince belirlenecek 10 aday içerisinde ByteDex Topluluğunca yapılacak oylama sonucunda en beğenilen sosyal medya paylaşımını yapan 1 kişiye 1000$ değerinde BYTEDEX Token

3- En Fazla Referans sahibi 3 kişiye iki kişilik 5 Gün Dubai Tatili

4- BYTEDEX Token ve ByteDex Borsası için en fazla görsel medya üreten (resim, grafik, meme, video, animasyon, ses ve diğer iletişim) ByteDex katılımcılarından 1 kişiye 1000$ değerinde BYTEDEX Token. Ürettikleri medya ile Başvuru yapanların tamamına, ByteDex takımınca üretilen medyanın görsel ve etkisel kalitesine göre değişik oranlarda ödül verilecektir. Bu ödüllerin toplamı 25000$ değerinde BYTEDEX Token olacaktır.

3- Networking Ödülleri

Başarılı bir Networker mısınız? Topluluğunuzu ByteDex ile tanıştırın size özel ödül ve referans programlarımızdan yararlanın. Başvuru için cgo@bytedex.io adresine mail gönderin. Sizleri bekliyoruz.

4- Influencer Ödülleri

Sosyal Medyada 5000 ve daha fazla organik takipçiniz varsa Influencer ödüllerine başvurabilirsiniz. ByteDex Borsası ve/veya BYTEDEX Token ile ilgili yapacağınız her özgün paylaşım için ödül alırsınız. Alacağınız ödüller ByteDex Takımı tarafından oluşturulan içeriğin kalitesi, etkileşim oranları,takipçi kalitesi ve etkileşime dönüşüm oranına göre belirlenecektir. Influencer ödüllerine başvurmak için bytedex@bytedex.io adresine mail atabilirsiniz.

 • Kimler Ödül Programlarına Katılamaz?
  Ödül Programına 18 yaşından küçükler velisinin izniyle katılabilir. Ödül Programına ByteDex ekibi ve 1. derece yakınları katılamaz.
 • Ödüller Nasıl Verilecek?
  Ödüller Bytedex.io websitesi üzerinde hesap açan katılımcıların vermiş oldukları TRON TRC-10 Token alabilen kripto cüzdanlarına gönderilecektir. Ödüller gönderilmeden önce KYC doğrulaması istenebilir.
 • Dikkat Etmeniz Gerekenler;
  Bot kullanarak referans toplamaya çalışmayın. Bot takipçiler ile beğeni sayısını arttırmaya çalışmayın. Orjinal ve size ait olmayan görsel medya ile ödül başvurusu yapmayın. Ürettiğiniz içeriklerde size ait olduğunu net şekilde belirleyebileceğimiz rumuz yada işaretler kullanın. Yarışmada ilk kriter özgün paylaşım sayısı ve ikinci olarak etkileşim sayısı kriter olarak ele alınacaktır. Spam Paylaşım yapmayınız. Oluşturulacak içeriklerin kaliteli olmasına dikkat ediniz. Bu yarışmaların bir amacı da ByteDex Sosyal Medya ekibinde yer alabilecek vasıfta katılımcılarımızı tanımaktır.
 • Sorularımı Kime Sorabilirim?
  Sorularınızı yazılı olarak support@bytedex.io adresine iletin.

bytedex.io

Byte Decentralized Exchange (ByteDex) Blockchain Tabanlı bir kripto varlık borsasıdır.

Byte Decentralized Exchange (ByteDex) Blockchain Tabanlı bir kripto varlık borsasıdır.